En iyi Top Eleven Taktikleri

20:24
  Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere önemli taktikler vereceğim.Top Eleven oyununu herkes oynuyordur.Kimi ciddi ciddi kimi ise hobi olarak.Ciddi ciddi oynayanlar her zaman kolay level atlar.Ben mesela,10 ayda 9 level atlamış birisiyim.10 ayda 9 level atlamamın sebebi ilk aylarda oynamamdır.Ardından oynadıkça atladım.8. ligdeyken çok iyi ataklar yapıp 3. oldum ve 3. lük ile 20 milyona yakın bir ücret aldım.9. Ligde ise 2 oyuncu aldım ve bitti.2-3 oyuncu saatım ve sponsor kontratı imzaladım 35 milyonum var şuan fakat tokenim yok.O yüzden maçları bekliyorum.Şimdi soruyorsunuzdur nasıl geldim buralara.Çok basit.İyi bir taktik ve diziliş.

  Kadrom 3-5-2 şeklinde dizilmiştir.Orta saha ve forvete çok önem veririm.Eğer bu 2 mevki iyi olursa defansa fazla gerek kalmaz.Ama yinede defansta 1 iyi oyuncunuz olsun.Eğer forvet ağırlıklı bir takım yaparsanız defansınız bile gol atabilir.

Kadronuzu sürekli değiştirmeyin,ben yaklaşık 5 levelden beridir aynı taktikleri kullanıyorum.Arada bir değiştirdiğim olmuştur.Eğer bunu okurken 1. levelseniz sakın tokenleriniz boş yere harcamayın (örn:Boşuna logo almayın).

  Eğer 7-8 levelseniz ve sizde 1 yıldızlı oyuncularınız varsa ve az tokeniniz varsa 3 yıldızlı oyuncu almayı tercih edin.Çünkü yüksek yıldızlılar için teklif verirseniz diğer oyuncularda o oyuncuyu almak ister ve tokeniniz biter.

Forvet oyuncularınız çok iyi olmalı ve kalecinizde çok iyi olmalı.İyi olduktan sonra gerisi gelecektir.

İleride yeni bilgiler vermeye devam edeceğim.Dediklerimi uygularsanız her zaman iyi yerlere gelirsiniz. 


Paylaş :

Sonraki
« Önceki
Önceki
Sonraki »